Жучок для прослуховування

Купити жучок для прослуховування


Купити жучок для прослуховування в Україні

 


На жаль, нам не завжди вдається отримати від людини бажану та вкрай необхідну інформацію, поставивши їй пряме запитання. В деяких випадках інформацію використовують в якості цінного товару, тому зайвий розлогос никому не потрібний. За допомогою ж сучасних пристроїв для прослуховування будь-яка особа може отримати відповідь на своє питання досить швидко та безпечно. Тому доречно купити цей жучок для прослуховування.

 Для чого використовують підслуховуючи пристроїПодружнє та побутове шпигунство — поняття не нові. Кожна людина хоче бути впевнена в тому, що її не зраджують та не використовують її незаплямоване им’я у нечесній грі. В офісах та на підриємствах підслуховуючі пристрої встановлюють для контролю співробітників: керівництво спостерігає за робітниками с метою зафіксувати розмови та передачу важливої комерційної таємниці конкурентам.

 

GSM жучок — це пристрій, який створено для знімання акустичної інформации, для подальшого її зберігання або передачи зацікавленій особі. Тобто це є замаскований мікрофон із передавачем або ж із накопичувачем, розміщеним всередині жучка.

 

На сучасному ринку купити прослушку можна без проблем, особливо якщо покупець дійсно впевнен в тому, що та для чого він хоче придбати. Класифікують дві категорії жучків для прослуховування:

 

  • ті, що працюють в режиме запису на карту sd 
  • ті, що функціонують в онлайн-режимі через Інтернет


Вони мають сучасний дізайн та компактні розміри, що дозволяє розмістити гаджет у надійному та вигідному місці та не викликати зайвих підозр у об’єкта стеження.

 Як вибрати жучок для прослуховування


Перш за все слід визначитись, якою є мета використання пристрою. Слід зауважити, що встановлення прослуховуючих пристроїв на одяг заборонено законодавчо, тому вікористовувати їх потрібно дуже обережно та акуратно. Найбільш популярним видом можно назвати радіожучок: один пристрій встановлюється у місті прослуховування, інший підключають до електромережі. Інформацію отримують за допомогою радіочастот.

 

Жучок — це є сучасний варіант прослуховуючего пристрою. Такий жучок активується після надходження дзвінка на конкретний номер сім-карти, та працює від чотирьох годин до десяти днів у нон-стоп режимі завдяки потужному акумулятору, вбудованому у пристрій.

 

В нашому магазині ви можете придбати жучок для прослуховування та запису за привабливу ціну та на комфортних умовах. Вартість жучка стеження залежить від його призначення та функціоналу. Найпростіший можно придбати за двадцять доларів, а прилад с маяком стеження, відеофіксацією, gps геолокацією та іншими важливими функціми коштує значно дорожче. Не шкодуйте грошей, якщо прилад зручний у використанні, має високу чутливість мікрофону та відповідаю вашим вимогам відносно режиму очікування, часу роботи у режимі запису та прослуховування розмови.