Купити якісні жучки для прослуховування

Купити якісні жучки для прослуховування

Ціна від 590 грн


Купити якісні жучки для прослуховування 

У нашому інтернет-магазині є можливість купити жучок для прослуховування для різноманітних цілей. Великий асортимент та низькі ціни виступають в тандемі з відмінною якістю продукції. Тому, вибираючи товари з каталогу, ви можете бути певні: всі номенклатурні одиниці якісні, функціональні та практичні у використанні.

 Жучок для прослуховування – навіщо це потрібно


Зараз існує досить багато різноманітних методів щоб отримати інформацію. Але не завжди є можливість зробити це відкрито. Окрім того, в де-яких випадках більш доцільно, щоб об’єкт прослуховування не знав, що за ним спостерігають. Саме у таких ситуаціях доцільно використовувати прилади для прослуховування. Частіше за все обладнання може знадобитися для того, щоб:

 


  1. Вести спостереження за школярами та студентами
  2. Виявити порушення у дитячому садку
  3. Перевірити ефективність роботи колективу
  4. Зловити порушника порядку
  5. Отримати інсайдерську інформацію у конкурентів


 Особливості та характеристики пристроїв
Незважаючи на те, що у всіх жучків загальне призначення, їх характеристики та властивості суттєво відрізняються. Для того, щоб купити дійсно корисну річь, необхідно заздалегідь вирішити, який саме тип приладу вам потрібен.

 

Радіо жучки

Це оптимальній варіант, коли треба вести спостереження за обладнанням та технікою. Робота здійснюється за рахунок радіочастот и потужної батареї. Є варіанти, які працюють від електросітки. Період автономної роботи близько 3-4 годин. Звук передається через радіо хвилі.

 

GSM жучки

Мині-прилади для прослуховування дуже мобільні. Вони використовуються в телефонах та для одягу. По-перше, такий пристрій дає можливість отримати інформацію про місце розташування об’єкт, а також забезпечує до 10 годин автономної роботи.

 

Найбільш популярні моделі

Наразі особливим попитом користуються декілька мобильник жучків: Nero 9, R600, A9, A12, A14. Вони забезпечують весь необхідний функціонал, моють помірну вартісь та відмінні експлуатаційні властивості.

 


Ціна жучка для прослуховування


Ціна жучка для прослуховуванняЗалежить від його особливостей: розмір, час автономної роботи, відстань покриття тощо. Всі ці фактори впливають на ціну приладу. Наша компанія займається реалізацією якісного обладнання для прослуховування. Для всіх клієнтів діє вигідна ціна, а також ряд інших бонусів. Так, доставка відбувається Новою Поштою, є можливість зробити відправлення з післяплатою. А також отримати консультацію щодо оптимального вибору обладнання. Купити жучок для прослуховування з доставкою у всі міста України можна прямо зараз!